Xinxin Polska
w koszyku nic nie ma
 

o nas
oferta - sklep internetowy
magnesy neodymowe
magnesy płytkowe
magnesy walcowe
magnesy pierścieniowe
zabawki magnetyczne
magnetyzery
elektrownie wiatrowe
BLACK 300
BLACK 600
doświadczenie
ekologia i ekonomia
energia konwencjonalna
energia odnawialna
ekonomia energii
ekologia energii
koszty energii
produkcja energii
wiatr
historia wiatru
energia wiatru
lokalizajcja elektrowni
Polska
walory wiatrowe w Polsce
rozwój elektrowni w Polsce
inwestycje w Polsce
perspektywy rozwoju
technologia
schemat budowy elektrowni
areodynamika wirnika
generatory
łopaty wirnika
konstrukja wieży
skrzynia biegów
nietypowe rozwiązania
sposoby regulacji mocy
współpraca z siecią
kontakt
status zamówienia
 
  O nas

Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa doniosłe miejsce w naszej działalności zajmuje praca nad projektami wynalazczymi. Już sama geneza nazwy XinXin związana jest z odkryciami i nowinkami technicznych (odkrycie ognia przez człowieka - krzemienie).

O tym, że gospodarka chińska należy w ostatnich latach do najdynamiczniej rozwijających się narodowych organizmów gospodarczych świata decyduje m.in. fakt, iż wyniki doświadczeń naukowych znajdują niemal natychmiastowe zastosowanie w przemyśle. Tak też stało się w wypadku badań nad magnetycznymi silnikami, które w niedługim czasie używane będą obecnie w wielu dziedzinach życia, w tym także przy konstruowaniu zabawek (od najprostszych jak jajka magnetyczne po bardziej wyrafinowane jak np. te produkowane przez znaną na światowych rynkach pod marką XMAG 2).

Szczególną uwagę poświęcamy promocji i wsparciu nowatorskich rozwiązań chroniących środowisko naturalne. Do takich należą siłownie wiatrowe. Przed laty zaczynaliśmy od projektowania i budowy niewielkich agregatów prądotwórczych, produkujących tak pożądaną "zieloną" energię elektryczną. Z czasem agregaty urosły do rangi elektrowni wiatrowych. W Polsce najlepsze warunki wymagane przez tego typu obiekty panują na Wybrzeżu, i pasie od Poznania do Warszawy, ale farmy wiatrowe rozwijają się nie tylko tam. Dynamiczne powiększanie się ich udziału wśród źródeł wytwarzania energii gwarantują w najbliższych latach odpowiednie regulacje z zakresu prawa Unii Europejskiej.

Finansowo i merytorycznie wspomagamy organizacje pozarządowe zajmujące się wyszukiwaniem młodych talentów jeszcze na poziomie szkół. W porozumieniu z Fundacją na Rzecz Informacji Europejskiej "Euroinformacja" propagujemy wynalazczość także na obszarze za wschodnią granicą Polski, rokrocznie przeznaczając na ten cel coraz większe sumy.

elektrownie wiatrowe

© 2003 - 2019 by Xinxin Polska
2019-04-20 10:30:08